Beckhoff

Beckhoff GmbH’ın 2001 yılından itibaren Türkiye temsilciliği ve distribütörlüğü..

 

 

    Endüstriyel PC

    Beckhoff olarak, tüm müşterilerimiz için doğru endüstriyel PC’ yi tedarik etmekteyiz. Yüksek kalitedeki Beckhoff parçaları açık standartlar üstüne dayalıdır. Endüstriyel PC lerin ideal olarak da diğer tipteki görevlere uygun olması sağlanmıştır. Otomasyondaki uygulamalara ilaveten Beckhoff Endüstriyel PC ler düşüncede güçlü ve güvenilir PC teknolojisi gereken işler içinde kullanılır.

 

 

 

 

Beckhoff

 

Field Bus Komponentleri

Tüm veri yolu ürünleri tüm haberleşme standartlarıyla çalışabilmektedir. Beckhoff, bütün yaygın I/O ve yol sistemleri için (Profibus, canbus, devicenet, ethernet, RS485, RS232, ...) veri yolu modülleri üretir. Sınıf IP 20 korunumlu ve IP 67’ korunumlu modülleri veri yolu sistemleri için uygundur.

 

 

 

 

Beckhoff

 

 

    Otomasyon Yazılımları

    Beckhoff' un tüm otomasyon dallarındaki sistem çözümleri için eksiksiz sistemlerini önermekteyiz. Endüstriyel PC’ler ile çalışan veri yolu modülleri ve TwinCAT otomasyon yazılımları açık otomasyon çözümleri için tam, ortaklaşa çalışan, uyuşabilir, kontrol     sistemleridir. Beckhoff' un tüm otomasyon dallarındaki sistem çözümleri için eksiksiz sistemlerini önermekteyiz. Endüstriyel PC’ler ile çalışan veri yolu modülleri ve TwinCAT otomasyon yazılımları açık otomasyon çözümleri için tam, ortaklaşa çalışan, uyuşabilir, kontrol sistemleridir.


© Siskon Endüstriyel Otomasyon Sistemleri