Beckhoff

Beckhoff GmbH’ın 2001 yılından itibaren Türkiye temsilciliği ve distribütörlüğü..

 

 

Endüstriyel PC

Beckhoff olarak, tüm müşterilerimiz için doğru endüstriyel PC’ yi tedarik etmekteyiz. Yüksek kalitedeki parçalarımız açık standartlar üstüne dayalıdır. Endüstriyel PC lerin ideal olarak da diğer tipteki görevlere uygun olması sağlanmıştır. Otomasyondaki uygulamalara ilaveten Beckhoff Endüstriyel PC ler düşüncede güçlü ve güvenilir PC teknolojisi gereken işler içinde kullanılır.

 

 

 

 

Field Bus Komponentleri

Tüm veri yolu ürünleri tüm haberleşme standartlarıyla çalışabilmektedir. Beckhoff, bütün yaygın I/O ve yol sistemleri için (Profibus, canbus, devicenet, ethernet, RS485, RS232, ...) veri yolu modülleri üretir. Sınıf IP 20 korunumlu ve IP 67’ korunumlu modülleri veri yolu sistemleri için uygundur.

 

 

 

Otomasyon Yazılımları

Beckhoff' un tüm otomasyon dallarındaki sistem çözümleri için eksiksiz sistemlerini önermekteyiz. Endüstriyel PC’ler ile çalışan veri yolu modülleri ve TwinCAT otomasyon yazılımları açık otomasyon çözümleri için tam, ortaklaşa çalışan, uyuşabilir, kontrol sistemleridir. Beckhoff' un tüm otomasyon dallarındaki sistem çözümleri için eksiksiz sistemlerini önermekteyiz. Endüstriyel PC’ler ile çalışan veri yolu modülleri ve TwinCAT otomasyon yazılımları açık otomasyon çözümleri için tam, ortaklaşa çalışan, uyuşabilir, kontrol sistemleridir.


© Siskon Endüstriyel Otomasyon Sistemleri