Biz Kimiz

İşinizi rakiplerlerinizin bir adım önünde tutmanızı sağlamak için çalışan iş ortağınız .

 

 

Siskon: 1997 yılından beri proses kontrol, veri toplama, endüstriyel otomasyon ve müşteriye özel yazılımlar konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet veren bir mühendislik firmasıdır. Siskon özellikle tekstil, tütün, ilaç, makine ve otomotiv sektörlerine danışmanlık, proje analizi, ekipman seçimi/temini, uygulama yazılımları, sistem montajı, devreye alma, dokümantasyon, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

 

 

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin en güvenilir, değerli ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için:

  • Sürekli gelişime zaman ayırmak ve yatırım yapmak,
  • En gelişmiş ve son teknolojilerle (mobile, cloud, vb.) uyumlu projeler geliştirmek,
  • Yazılım ve otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olmak,
  • SAP, Microsoft, Siemens, Beckhoff gibi teknoloji fiamlarıyla çözüm ortaklık alanlarımızı genişletmek,
  • Güçlü, esnek ve müşteri odaklı çözümler sunmaktan ödün vermemek.
 

Misyonumuz

Esnek, bütünleşik ve yüksek kaliteli yazılım ve otomasyon çözümleri üretmek.

Özel iş süreçleri için müşteri odaklı çözümler üretmek ve bu çözümlerin değişen ihtiyaçlara göre sürekligelişimini takip etmek.

Siskon olarak müşterilerimize sunduğumuz mühendislik hizmetleri altı ana başlıkta gruplanmıştır. Bunlar:

 

Değerlerimiz 

  • Yenilikçi

olmak yazılım ve otomasyon çözümleri dünyasında hayati önem taşımaktadır. Siskon olarak biz,tamamiyle bütünleşik çözümler sunmak için yüksek kaliteli ürünlerle uzmanlığımızı birleştiriyoruz.

  • Müşteri Odaklı Çözümler

üretmek, her tür ve ölçekte ki ihtiyaca cevap verebilmek bizimtek odağımızdır. Biz, müşteri odağımızı kaybetmeden, sektörüdeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri takip ediyor, öğreniyor ve bunları müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimizde kullanıyoruz.

  • Güvenilirlik ve Dürüstlük

müşterilerimiz ile özgün ve başarılı bir ilişki kurmak için bizim önceliğimizdir. Biz satış sonrası hizmetleri ile, müşterilerimize her zaman ve dünya çapında destek sağlıyoruz.

  • Esneklik

hızla değişen dünyaya uyum için parolamızdır. Bizim içinise ; teknolojinin zirvesinde olmak, farklı ülkelere açılmak, müşterilerimiz ve işortakları ile büyümek demektir.

  • Uzmanlık

başarılı olmanın anahtarıdır. Ekibimiz; yazılım mühendisliği, veri toplama, iş analizi, iş entegrasyonu, proje yönetimi, yazılım destek ve teknik/ürün eğitimi gibi ana hizmet alanlarımızda tecrübeli  uzmanlardan oluşmaktadır. Uzman ekibimiz ile, müşterilerimizin her alanda güvenebilecekleri  ortakları olacağımıza eminiz.


© Siskon Endüstriyel Otomasyon Sistemleri