TÜSİAD SANAYİDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM HIZLANDIRICI PROGRAMI’NIN (TÜSİAD SD2) BAŞARI HİKAYELERİ PAYLAŞILDI.

Türkiye’de dijital dönüşüm sürecinin güçlendirilmesi ve teknoloji tedarikçisi ekosisteminin desteklenmesi hedefi ile başlatılan TÜSİAD SD2 Programı teknoloji kullanıcıları ve teknoloji tedarikçilerini buluşturuyor. TÜSİAD Genel Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, programa katılan teknoloji kullanıcıları ve tedarikçileri başarılı çözümlerini aktardı.

TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm Hızlandırıcı Programı (TÜSİAD SD2) 2018 dönemi kapsamında oluşan başarı hikayeleri kamuoyu ile paylaşıldı.

Toplantının açılış konuşmaları TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Balkır ve TÜSİAD SD2 Görev Gücü Başkanı Perihan İnci tarafından yapıldı. Konuşmaların ardından başarı hikayeleri sunumlarına geçildi.

Sektörel Dönüşüm Kategorisi:

YAŞAR – SİSKON Çözümün amacı gıda sektöründeki bir firmanın üretim süreçlerinden birinin dijital dönüşümünü sağlamaktır. Uygulanacak dijital dönüşüm yaklaşımı ile süreçle bağlantılı tüm üretim ve kalite verileri dijital ortamda kayıt altına alınarak insana bağlı hatalar önlenecek, süreç verileri hem anlık hem de geçmişe yönelik olarak etkin şekilde raporlanabilecek ve Endüstri 4.0’ın en önemli bileşenlerinden olan diğer iş sistemleri ile entegrasyon ve dijital ortamda izlenebilirlik özellikleri sağlanacaktır. Aynı zamanda, ileriye dönük olarak da büyük veri ve makine öğrenmesine doğru giden yolun ilk temelleri atılmış olacaktır.

TUSIADSD2 hashtagDijitalSanayi hashtagPınar hashtagSiskon hashtagEndüstri40 hashtagIndustry40 hashtagİzlenebilirlik hashtagTraceability

 
 
 
Copyright 2016 © Siskon Otomasyon Reklam Ajansı İzmir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X