Siskon Otomasyon ve Yazılım, TÜSİAD SD2 2019 Sanayide Dijital Dönüşüm Programında TÜSİAD SD2 Sanayide Dijital Dönüşüm Programı, sanayinin dijital dönüşümü sürecinin güçlendirilmesi ve dijital teknoloji tedarikçisi ekosisteminin desteklenmesi hedefiyle üretim süreçlerinde dijital teknolojiyi kullananlar ile dijital teknolojik çözüm sağlayanları buluşturuyor; dijital teknoloji tedarikçi kapasitesinin tanıtılmasını ve teknoloji üretimini destekliyor; dijital teknoloji dönüşüm planlamaları için ilham olacak iyi uygulama örneklerini ortaya koyuyor. Sanayide dijital dönüşüm temalı ilk kapsamlı program olma niteliğine sahip olan TÜSİAD SD2 , 2019 yılında sektöründe lider 18 teknoloji kullanıcısı şirketle KOBİ ölçeğindeki teknoloji tedarikçilerini bir araya getirdi.

TÜSİAD SD2 kapsamında başvuru ve ön eleme aşamalarının ardından 18 teknoloji kullanıcısı ile kısa listeye kalan mikro, küçük ve orta ölçekli teknoloji tedarikçisi Eylül ayında Teknoloji Entegrasyon Programı (STEP)’nda bir araya geldi. STEP etkinliğinde teknoloji kullanıcıları ile programa katılan ve ön elemeyi geçen teknoloji tedarikçisi şirketler arasında eşleşmeler gerçekleşti. Eşleşen teknoloji kullanıcısı ve teknoloji tedarikçisi şirketler önümüzdeki dönemde birlikte çalışarak çözüm dosyaları hazırlayacaklar. Bu sürecin sonunda hazırlanacak başarı hikayeleri yıl sonunda gerçekleşecek “Sanayide Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri Töreni”nde kamuoyu ile paylaşılacak. DEPARK firmalarından Siskon Otomosyon ve Yazılım, TÜSİAD SD2 2019 Sanayide Dijital Dönüşüm programında, Kordsa’nın “Otonom Takım/Ürün Takma Çıkartma Sistemi” adlı projesi için teknoloji tedarikçisi olarak seçildi. Siskon Otomosyon ve Yazılım, 2018 yılında düzenlenen TÜSİAD SD2 programında 500’den fazla teknoloji geliştirici şirket arasında finale kalarak, Yaşar Holding’in “Veri Toplama ve İzleme Sistemleri” kategorisindeki projesi için seçtiği teknoloji firması olmuştu.

Siskon, Yazılım, Otomasyon, Depark

Copyright 2016 © Siskon Otomasyon Reklam Ajansı İzmir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X