• Beckhoff
  • Beckhoff
  • Beckhoff
  • Beckhoff
  • Beckhoff
  • Beckhoff
  • Beckhoff
Beckhoff, PC Kontrol teknolojisine dayalı açık otomasyon sistemleri geliştirir. Ürün yelpazesi, Endüstriyel PC’ler, I/O ve Veriyolu Bileşenleri, Sürücü Teknolojisi ve otomasyon yazılımınından oluşur. Tüm endüstriler için, ayrı bileşenler olarak kullanılabilecek ve ya sıfırdan eksiksiz ve sorunsuz bir kontrol sistemi oluşturulabilecek ürünler bulunmaktadır. Beckhoff’un “Yeni Otomasyon Teknolojisi” felsefesi, CNC kontrollü makine araçlarından akıllı bina otomasyonuna kadar uzanan, dünyanın her yerinde çeşitli uygulamalarda kullanılan evrensel, açık kontrol ve otomasyon çözümleri anlamına gelmektedir.
 

Endüstriyel PC

Beckhoff olarak, tüm müşterilerimiz için doğru endüstriyel PC’ yi tedarik etmekteyiz. Yüksek kalitedeki Beckhoff parçaları açık standartlar üstüne dayalıdır. Endüstriyel PC lerin ideal olarak da diğer tipteki görevlere uygun olması sağlanmıştır. Otomasyondaki uygulamalara ilaveten Beckhoff Endüstriyel PC ler düşüncede güçlü ve güvenilir PC teknolojisi gereken işler içinde kullanılır.
 

Field Bus Komponentleri

Tüm veri yolu ürünleri tüm haberleşme standartlarıyla çalışabilmektedir. Beckhoff, bütün yaygın I/O ve yol sistemleri için (Profibus, canbus, devicenet, ethernet, RS485, RS232, ...) veri yolu modülleri üretir. Sınıf IP 20 korunumlu ve IP 67’ korunumlu modülleri veri yolu sistemleri için uygundur.

 

Otomasyon Yazılımları

Beckhoff' un tüm otomasyon dallarındaki sistem çözümleri için eksiksiz sistemlerini önermekteyiz. Endüstriyel PC’ler ile çalışan veri yolu modülleri ve TwinCAT otomasyon yazılımları açık otomasyon çözümleri için tam, ortaklaşa çalışan, uyuşabilir, kontrol sistemleridir. Beckhoff' un tüm otomasyon dallarındaki sistem çözümleri için eksiksiz sistemlerini önermekteyiz. Endüstriyel PC’ler ile çalışan veri yolu modülleri ve TwinCAT otomasyon yazılımları açık otomasyon çözümleri için tam, ortaklaşa çalışan, uyuşabilir, kontrol sistemleridir.
Copyright 2016 © Siskon Otomasyon Reklam Ajansı İzmir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X