• Software Toolbox
  • Software Toolbox
  • Software Toolbox
  • Software Toolbox

Software Toolbox, projenin başlangıcından bitişine kadar endüstriyel otomasyon yazılımı konusundaki kaynağınızdır. Müşterilerimizin ActiveX kontrolleri, OPC server ve uygulamaları, geliştirme araçları ve daha fazlasını içeren otomasyon yazılım araçlarını bulacağı, değerlendireceği, satın alacağı ve destek alacağı yer firmamızdır.  Software Toolbox projenin tüm aşamalarında müşterileriyle birlikte çalışır. Doğru ürünlerin bulunmasında ve seçiminde, seçilen ürünlerin kullanılması ve uygulamada destek sunmaktadır.
Software Toolbox'ta yapılan iş endüstriyel yazılımdır. Sadece otomasyon endüstrisine odaklanarak, sizlere hakkettiğiniz kaliteli ürün ve servisi sunmaya devam etmekteyiz. Software Toolbox'u tanımlamayı düşündüğünüz zaman amacımız aşağıdaki konuları aklınıza getirmek:
  • Kaliteli ürünler, servis ve destek
  • Ürün seçim genişliği
  • Otomasyon yazılımı konusunda teknik yetenek
  • Saygıdeğer çok sayıda güvenilir ve tatmin edilmiş müşteriye sahip internet tabanlı bir şirket
Kısaca, Software Toolbox'ın herhangibirinin "X işini yapan bir ürün arıyorum nerden bulabilirim?" sorusunun cevabı olarak müşterilerimizin aklına gelen ilk isim olmasını istiyoruz.

Veri Toplama - OPC Server

Cihaz bağlantı seçeneklerini inceleyelim. Top Server, Software Toolbox' ın OPC ve yerel HMI cihaz bağlantı yazılımı uygulamasıdır, endüstri teknoloji lideri Kepware tarafından geliştirilmiştir. 100'ün üzerinde sürücü ile neredeyse ihtiyaçlarınızın tümünü kapsamaktadır. Eğer cihazın için hazır bir sürücü yoksa, genellikle çoğu zaman, kullanıcı tarafından ayarlanabilen OPC server, güçlü OmniServer cihazınızla bağlantıyı sağlayabilmektedir. Ayrıca Ingear tarafından AB, Omron, Modbus ve GE için ve IBH tarafından Siemens S5/S7 için de ürünler sunmaktayız.

 

OPC Uygulamaları

Veri toplama, veri ilişkilendirilmesi, yedekleme ve kümeleme için çok çeşitli OPC uygulama ürünleri önermekteyiz. En çok satan ürünlerimiz OPC DataHub ve OPC lab tarafından sertifikalanmış SQL, MySQL, Oracle, Access, Text/CSV ve ODBC veri depolama kaynaklarına yerel veri kaydetme özelliği olan OPC Data Logger'dır. OPC DataHub geniş çeşitliliğe sahip fonksiyonları (ilişkilendirme, arşivleme, toplama, ağ üzerinden görüntüleme, vs.) basit bir araç ile sağlamaktadır, bud a Software Toolbox'ın geniş ürün yelpazesini temsil etmektedir

OPC Geliştirme Araçları 

Visual Studio 6 (VB6, VC++, vs.) ya da Visual Studio.NET (2003, 2005, ya da 2008)'de kendi OPC server ya da Client'inizi geliştirmenize yardımcı olmak için araçlar bulunmaktadır, bunlar Northern Dynamic markasının ürünleri olan Extender.NET, OPCSystems.NET, OPC Data Control, ya da OPC Web Client'tir.

Haberleşme Geliştirme Araçları
Özel uygulamalarınız için cihazınıza direk bağlantıya mı ihtiyacınız var? Active X kontrolleri sayesinde Allen-Bradley, Eurotherm ve Automation Direct PLC lerine bağlanabilir. Ayrıca Allen-Bradley, GE SRTP Ethernet ve Modbus için .NET komponentleri de mevcuttur.isualization Tool
Görselleştirme Araçları

Visual Studio ve Visual Studio.NET üzerinde kendi grafiksel görüntülerinizi oluşturmanıza izin veren bazı görselleştirme araçları da mevcuttur. Ayrıca mevcut SCADA ya da  HMI sisteminize entegre edebileceğiniz komponentlerde sunmaktadır.
Ayrıntılı bilgi için Software Toolbox web sitesine bakabilirsiniz...
Copyright 2016 © Siskon Otomasyon Reklam Ajansı İzmir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X