SİSKON ENDÜSTRİYEL OTOMASYON & YAZILIM

Siskon, 1997 yılından beri proses kontrol, veri toplama, endüstriyel otomasyon ve müşteriye özel yazılımlar konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet veren bir mühendislik firmasıdır. Özellikle tekstil, tütün, ilaç, makine ve otomotiv sektörlerine danışmanlık, proje analizi, ekipman seçimi/temini, uygulama yazılımları, sistem montajı, devreye alma, dokümantasyon, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Müşterilerimizin en güvenilir, değerli ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için sürekli gelişime zaman ayırıyoruz ve yatırım yapıyoruz.
En gelişmiş ve son teknolojilerle (mobile, cloud, vb.) uyumlu projeler geliştirmek, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olarak çalışıyoruz.

Yenilik

Yenilik, yazılım ve otomasyon çözümleri dünyasında hayati önem taşımaktadır. Siskon‘da biz, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerimizde, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve uzmanlığımız ile müşteriye son teknoloji kullanan çözümler sunuyoruz.

Müşteriye Özel Çözümler

Müşterimizin her türlü ve büyüklükteki ihtiyaçlarını karşılamak için "Terzi Usulü" Siskon'da bizim anahtar kelimemizdir. Yeni teknolojileri takip ediyor, öğreniyor ve endüstride çözümlerimizde müşterinin ihtiyaçlarını unutmadan kullanıyoruz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük

Güvenilirlik ve dürüstlük, müşterilerimiz ile eşsiz ve başarılı bir ilişki kurarken, bizim için anahtar parametrelerdir. Satış sonrası hizmetlerimiz ile biz her zaman ve Dünya’nın her yerinde müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Uzmanlık

Uzmanlık başarılı olmanın anahtarıdır. Ekibimiz; yazılım mühendisliği, veri toplama, iş analizi, iş entegrasyonu, proje yönetimi, yazılım destek ve teknik/ürün eğitimi gibi ana hizmet alanlarımızda tecrübeli uzmanlardan oluşmaktadır.

Esneklik

Esneklik hızla değişen dünyaya uyum sağlamada şifredir.  Bizim için müşterilerimiz ve ortaklarımız ile büyüyen, farklı ülkelere genişleyen, teknolojinin zirvesinde olmak ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarına anında çözüm getirmek anlamına gelir.
 


Vizyonumuz

Global teknoloji firmaları ile iş birliği yaparak dünya çapında rekabet eden ve faaliyet alanlarında inovatif çözümler sunan bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin üretim sahasından yönetim kademesine kadar anahtar teslim ihtiyaçlarını karşılayan, yaratıcı çözümler sunan, dijitalleşme sürecinde en güvenilir, istikrarlı ve yenilikçi çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, sürdürülebilirlik, çeviklik, değişime ve gelişime açıklık, adil ve şeffaf olmak, insan odaklılık, işbirliği ve dayanışma, sosyal sorumluluk bilinci ve çevreye duyarlılıktır.

 
www.hbspc.com

 

C, Programmable lojic controller, skada, scada, endüstriyel otomasyon, endüstriyel yazılım, JIRA, MSProject, PMI, PMP, Prince2, software estimation, SPICE, CMMI, Yetenek Olgunluk Model Entegrasyonu, SAP, Oracle, Qlikview, SAP BW, BI, veri toplama, sahadan veri toplama, üretimden veri toplama, LIMS, Laboratory information management system, Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi, makineden veri toplama, teraziden veri toplama, OPC, Datahub, kepware, matrikon, beckhoff, Siemens, Leuze, ERP, IOT, Nesnelerin İnterneti (IoT), mobile, cloud, Microsoft azure, machine learning, servo, motion control, makine otomasyonu, machine automation, process automation, machine data collection, internet of things, rfid, Yakın Alan İletişim, NFC, Near Field Communication, digital giriş çıkış, remote IO , izlenebilirlik, traceability, track & trace, s7-1200, s7-300, twincat,Endüstri 4.0, industry 4.0

Copyright 2016 © Siskon Otomasyon Reklam Ajansı İzmir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X